easyGOLF Invitational - Portugal 2018

 

 

Poprvé v historii easyGOLF Invitational se bude turnaj konat v Portugalsku!

  • Luxusní resort Dolce campo real
  • Lisabon
  • Termín 15. – 20. 3 2018
  • Více info na –> kotek@easygolf.cz či 723 558 442

 

Tento moderní resort se nachází v klidném venkovském prostředí, pouhých 30 minut severně od Lisabonu a 15 minut jízdy od krásných pláží Silver Coast. Svým hostům resort nabízí tři restaurace, dva bary, fitness, venkovní a vnitřní bazén s vířivkou,  wellness centrum s tureckými lázněmi a bohatou nabídkou masáží, tenisové kurty nebo koňskou jízdárnu. Idylické prostředí portugalského venkova obklopené vinicemi, vlnitými kopci a svěžím vzduchem vytváří jedinečnou atmosféru, kterou si vychutnají nejen golfisté. V okolí hotelu je totiž mnoho dalších zajímavých míst lákajících k prohlídce jako např. Lagoa de Obidos nebo park Sera de Montejuno.

Pokoje
151 moderních a komfortně zařízených pokojů je vybaveno klimatizací, koupelnou s vanou a župany, SAT TV, telefonem, trezorem, minibarem, kávovarem a Wi-Fi připojením zdarma.

Campo Real Course

Osmnáctijamkové hřiště navržené architektem Donaldem Steelem a otevřené v roce 2005 se nachází v kopcovitém terénu Stříbrného pobřeží obklopené dubovými, olivovými či eukalyptovými lesy. I přes to, že jde o relativně mladé hřiště, fairwaye a greeny jsou již dosti vyzrálé i pro zkušené golfisty. Důkazem budiž fakt, že se zde již dvakrát konal prestižní turnaj ze série PGA Ladies European Tour. Součástí hřiště je klubovna s restaurací, golfový obchod, driving range a cvičné greeny.